10 546 ₴
Шліфмашина для стін і стель на телескопічній штанзі YATO: від акумулятора — 18 В, диск Ø= 215 мм, штанга — 110-165 см
Безщіткова шліфувальна машина для шліфування штукатурки та гіпсокартону на стінах і стелях. Під час використання грубого наждачного паперу вона може впоратися зі шліфуванням пінополістиролу на фасадах. Система пиловідведення дає змогу працювати без використання пилососа. Мішок-пилозбірник закривається на міцну застібку-кліпсу, розташовану на нижньому боці, що робить видалення сміття швидким і зручним.
Регульована швидкість дає змогу легко адаптуватися до типу шліфованої поверхні. Наприклад, зменшення швидкості під час шліфування м'яких поверхонь зменшує швидкість утворення пилу, і це полегшує прибирання пилососом.
Шліфувальна машина може працювати як із мішком, так і з зовнішнім пилососом. Подовжена ручка дає змогу вільно переміщати шліфмашину залежно від кубатури приміщення.
Шліфувальна машина доступна як автономний інструмент без акумулятора.
Характеристики
У комплект входить:
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Yato |
| Максимальний діаметр диска | 215 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |