136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Рукавички робочі для користування смартфоном розмір 8 YATO код товара YT-74754
Рукавички робочі для користування смартфоном розмір 9 YATO код товара YT-74755
Рукавички робочі для користування смартфоном розмір 10 YATO код товара YT-74756
Захисні робочі рукавички YT-74754 виготовлені з нейлону жовтогарячого кольору, покриті в зоні захоплення чорним нітрилом зі спеціальною домішкою, що забезпечує плавну роботу сенсорних екранів смартфонів або планшетів.
Рукавички YT-74754 призначені для захисту рук від механічних пошкоджень. Безшовна конструкція зі щільним стьобом 15G (15 стібків на дюйм) з покриттям із високоякісного нітрилу й еластичною манжетою забезпечує максимальний комфорт та ергономіку роботи та ефективний захист рук від олій, жирів і розчинників. Спеціальне покриття, що забезпечує роботу сенсорних екранів, дає змогу рідше знімати рукавички з руки, що заощаджує його час і впливає на термін експлуатації самої рукавички.
Вони відповідають вимогам EN 420 та EN 388: 2016.
Характеристики
РОБОТА СЕНСОРНИМ ЕКРАНАМ У СМАРТФОНАХ:
Зараз найпопулярніша технологія сенсорних екранів у смартфонах використовує явище зміни електричного поля. Дуже точна робота, м'які щітки замість сильного тиску — це зручність, яку щодня цінує кожен користувач. Інша ситуація для людей, які працюють у традиційних рукавичках із покриттям, які за визначенням обмежують потік електрики й у такий спосіб обмежують зміни електричного поля. Тоді експлуатація смартфона стає бентежною, а в багатьох ситуаціях і неможливою. Конструкція рукавичок YATO зі спеціальним легованим покриттям відновлює потік електронів, що забезпечує плавну роботу сенсорних екранів так само, як і без рукавичок на руці.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Рукавички робочі |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |