2 212 ₴
Набір викруток Stanley для точної механіки з цанговим тримачем 16 шт. (STHT0-62633)
Прецизійна викрутка призначена для дрібних і точних робіт із кріпильними елементами дуже малого розміру. Такі викрутки часто застосовуються під час ремонту й обслуговування дрібної побутової техніки, телефонів, фотоапаратів, комп'ютерної техніки та інших пристроїв із дрібними гвинтами
Кожна біта надійно фіксується в посадковому місці за допомогою цангового затискача. Для вставки біти необхідно розкрутити фіксувальне кільце, вставити біту та затиснути її цанговим механізмом, забезпечуючи щільну посадку без люфту. Працюючи з такою викруткою, важливо дотримуватися співвідношення шліц викрутки та кріпильного елемента, оскільки неправильно підібравши розмір, можна пошкодити інструмент або кріплення. Порожня ручка з кришкою дає змогу зберігати біти всередині.
Усі складники набору виготовлені з міцної сталі, що забезпечує тривалість їхньої експлуатації. Комплект постачається в пластиковому пакованні з окремою коміркою для кожного інструмента, що дає змогу тримати набір у порядку. На кришці коробки навпроти кожної біти нанесений відповідний розмір, це дає змогу швидко знайти необхідну. Вага набору лише 200 грамів.
Характеристики:
Тип: Для точних робіт (Прецизійна) Тип: Зі змінними насадками Тип наконечника: Зірочка (TORX) Хрестовий (hillips/PH) Плоский (SL)Маркування плоскої викрутки/біт (SL): |
SL1,SL1.2,SL1.5,SL1.8,SL2,SL2.5 |
Маркування викрутки/біт Phillips (PH): |
РН000,РН00 |
Маркування викрутки/біт Torx (T): |
Т5,Т6,Т7,Т8 |
Маркування викруток/біт HEX, мм: |
0.9, 1.3, 1.5, 2 |
Форма ручки: |
стандартна |
Основні | |
---|---|
Стан | Новий |
Виробник | Stanley |
Країна виробник | Франція |
Тип викрутки | Універсальна |
Матеріал ручки | Багатокомпонентний |
Наявність індикатора | Ні |
Оміднений інструмент | Ні |