

385 ₴
Молоток алюмінієвий призначений для слюсарних і сервісних робіт. Бойок з алюмінію не пошкоджує матеріал під час складання або розбирання, наприклад, алюмінієві столярні вироби або деталі машин і пристроїв.
Характеристики:
Матеріал бойка: алюміній
Матеріал руків'я: дерево ясен лакована
Розміри бойка: діаметр 30 мм довжина 80 мм
Вага: 150 г
Загальна довжина: 280 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип молотка | слюсарний |
| Матеріал ударного бойка | Алюміній |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина ударного бойка | 80 мм |
| Довжина рукоятки | 250 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип | Молоток |
| Стан | Новий |